Cocktail

Ko Tao – další informace

I po pročtení základních informací o Ko Tao, popřípadě stránky se zajímavostmi, nemáte informací dost? Pro ty z vás, kteří chtějí vědět ještě víc, jsme připravili tuto stránku s dalšími informacemi o Ko Tao.

  • nejdelší pláží ostrova Ko Tao je pláž Sairee (Hat Sai Ri). Ta ho lemuje kolem dokola a v noci se některé její části mění na zábavní tepny. Lemují ji restaurace, bary, hospůdky a půjčovny potápěčského vybavení.
  • celý ostrůvek je lemovaný živým korálem a v jeho kolí není problém spatřit žraloky obrovské
  • vstupním bodem na ostrov je přístav Ban Mae Hat, největší vesnicí potom Hat Sai Ri, která leží na stejnojmenné pláži
  • oblibě turistů se těší i místní netradiční minigolfové hřiště. Všechny dráhy totiž představují miniatury slavných světových staveb. Míček tady proto můžete poslat třeba přes slavný sanfranciský most Golden Gate.
  • pokud hledáte luxusnější ubytování, bydejte se do severní části ostrova, tady podél pláže Sairee leží několik luxusních hotelů. Připravte se ale na to, že si za luxus celkem připlatíte.
  • zatímco za pláže by Ko Tao dostalo pomyslnou jedničku s hvězdičkou, s místní infrastrukturou už to tak slavné není. Ostrov křižuje jen jediná dlážděná cesta, ty ostatní jsou blátivé a neudržované. Udržet na ní automobil je úkol hodný opravdu zkušeného šoféra.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Chystáte se na zájezd do Thajska? Pak právě pro Vás jsou tyto stránky o největších zajímavostech Thajska, které připravila cestovní kancelář ESO travel.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@koh-tao.cz